آیا می دانید نخستین شخصی که پالتو چرم خزدار طوسی را طراحی نمود چه کسی بود؟

اگر قصد دارید خودتان پالتو طوسی را بفروشید، دریافت ارزیابی بسیار توصیه می شود: تعیین ارزش یک لباس واقعاً مستلزم بازرسی توسط یک ارزیاب خز برای تعیین ارزش فعلی آن در بازار است.

به سادگی یک خزدار حرفه ای (چه در منطقه محلی شما یا آنلاین) پیدا کنید تا این کار را از طرف شما انجام دهد. اگر یکی را در محلی پیدا کنید، حتی ممکن است کت شما را برای شما بفروشند. با این حال، محموله آنلاین خز یا خدمات فروش مجدد، احتمالاً بر انجام ارزیابی خود اصرار دارند.
سایت حراج آنلاین فراگیر، eBay، یک بازار ثانویه سالم برای کت های خز ارائه می دهد. حتی یک راهنمای دارد که همه چیزهایی را که برای موفقیت در “eBay” لباس خود باید بدانید را مشخص می کند.

با این حال، این مسیر فروش به زمان و تعهد فروشنده نیاز دارد.

ابتدا باید تمام ویژگی های پالتو خزدار مردانه خود (نوع خز، اندازه ها، پارچه آستر، گلدوزی و غیره) را شناسایی کنید و یک ایده واقعی از ارزش فعلی کت خود داشته باشید.

فروشندگان دیگر eBay لباس های مشابه را چگونه قیمت گذاری کرده اند؟ اگر واقعاً می‌خواهید بفروشید، مال شما باید قیمت رقابتی داشته باشد تا در میان انبوه خزها متمایز شود. تصاویر با کیفیت خوب و تعداد زیادی از آنها ضروری است.

حتی اگر هزینه های حمل و نقل را به خریدار منتقل کنید (همانطور که بسیاری از فروشندگان eBay انجام می دهند)، مسئولیت بسته بندی، بیمه و ارسال پوشاک پس از فروش نیز بر عهده شما خواهد بود.

پالتو

فروشگاه‌های محموله‌های طراحان و لباس‌های قدیمی اغلب خزهای مستعمل (یا همان طور که ترجیح می‌دهند بگویند) خز دارند. فروشندگان تخصصی خز و پلتفرم های محموله نیز به وفور آنلاین هستند.

اگرچه شما باید درآمد حاصل از فروش را با آنها تقسیم کنید، اما آنها تمام دردسرهای فروش لباس شما را از بین می برند. برخی بر ارزیابی فیزیکی پالتو چرم بلند شما قبل از ارائه قیمت لیست پافشاری می کنند، در حالی که برخی دیگر مانند BuyMyFur تخمینی را از طریق ایمیل ارائه می دهند.

اگر از این قیمت راضی هستید، به سادگی خز خود را برای آنها ارسال کنید، پس از آن آنها پالتو پوست مردانه شما را از طرف شما به بازار عرضه می کنند و می فروشند. سپس، تنها کاری که باید انجام دهید این است که چک خود را از طریق پست دریافت کنید.

 • منابع:
  1. How to Get the Most Money for Your Fur Coat
 • تبلیغات: 
  1. آیا می دانید اولین بخاری توسط چه کسی ساخته شد!
  2. دختری که به این دلیل به یک میمون زشت تبدیل شد!
  3. تاثیر آلفا لینولنیک اسید در عملکرد مغز بر اثر مصرف گردو
  4. حقایقی جالب برای داشتن موفقیت در کسب و کار اینترنتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.