استفاده از دستگاه هایفو خانگی برای گرم ماندن بدن در فصل سرد

آماده سازی و مراقبت های بعدی برای درمان دستگاه هایفو خانگی ؛درمان‌های اولتراسوند متمرکز با شدت بالا (HIFU) یک جایگزین ایده‌آل غیرجراحی و غیرتهاجمی برای سفت کردن پوست به افراد ارائه می‌دهد.

با استفاده از سونوگرافی متمرکز، این درمان تولید کلاژن را تحریک می کند و به سفت شدن مناطقی که در آن چین و چروک، گودی و افتادگی ممکن است کمک کند.

هایفو بسیار موثر است و برای درمان های خانگی با استفاده از دستگاه هایفو قابل حمل کاملاً ایمن است، ضروری نیست، اما پیروی از چند دستورالعمل قبل و بعد از درمان به موثرترین آن کمک می کند.

با نزدیک شدن به روز درمان، اطمینان حاصل کنید که هیچ تبخال یا تاول تب در ناحیه درمان ندارید تا به سرعت با یک داروی ضد ویروسی درمان شود. شما تنها زمانی می توانید تحت درمان هایفو قرار بگیرید که این موارد ناپدید شوند.

در روز درمان، هیچ گونه آرایش یا مرطوب کننده ای روی ناحیه درمان نزنید. با این حال، باید ژل اولتراسوند را روی آن ناحیه بمالید، بنابراین قبل از شروع درمان مطمئن شوید که آن را در اختیار داشته باشید.

کاملاً طبیعی است که ناحیه تحت درمان کمی حساس، کمی متورم و برافروخته شده یا در لمس گرم باشد. برای کمک به کاهش این عوارض جانبی جزئی، این ناحیه را به روش زیر درمان کنید:

از کیسه یخ استفاده نکنید زیرا این کار می تواند اثربخشی درمان را کاهش دهد.
حداقل تا 3 روز پس از درمان از استفاده از موچین، موم و کرم های موبر خودداری کنید.
برای چند روز از جکوزی، سونا، اتاق بخار و ورزش های سنگین خودداری کنید.
در روز درمان فقط از یک لایه بردار و مرطوب کننده سبک استفاده کنید، اما پس از آن می توان رژیم طبیعی پاکسازی و مراقبت پوست شما را از سر گرفت.
از کرم ضد آفتاب با SPF حداقل 30 در روز درمان و روزهای بعد استفاده کنید تا از تحریکات ناشی از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید جلوگیری کنید.
برای بهترین نتایج، مراقب باشید که دستورالعمل‌های بالا را دنبال کنید و حتماً از ما راهنمایی‌های بیشتری بخواهید تا به شما کمک کند بهترین نتیجه را از درمان هایفو خود ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.