اموزش استفاده از بخاری گازی فن دار تا بخاری نفتی در کارخانه ها

تمام وسایل بخاری گازی فن دار نوع A هر 2 سال یک بار توسط یک لوله کش گاز واجد شرایط بازرسی، سرویس و تمیز می شوند و
تمام وسایل بخاری گازی نوع B حداقل سالی یک بار توسط یک لوله کش گازی واجد شرایط بازرسی، سرویس و تمیز می شوند.
بازرسی و نگهداری باید توسط یک لوله کش گاز واجد شرایط انجام شود که:

برای نوع A در مورد لوازم خانگی یا تجاری سبک (مصرف گاز کمتر از 10MJ/h) واجد شرایط است و برای سرویس دستگاه گازی نوع B که مصرف گاز دستگاه بیش از 10 مگا ژول در ساعت باشد، واجد شرایط است همچنین آموزش مونوکسید کربن را از طریق اداره ساختمان ویکتوریا انجام داده است.
هرگاه یک بخاری نفتی نوع A توسط یک لوله کش گازی واجد شرایط بازرسی، سرویس و تمیز کردن بخاری گازی انجام شود، گزارش دهید.

بخاری
گزارش خدمات دقیق هر زمان که یک بخاری نفتی جدید گازی نوع B توسط یک لوله کش گاز واجد شرایط بازرسی، سرویس و تمیز کردن آن انجام شود.

مقررات ایمنی گاز (نصب گاز) 2018 (Vic) شخصی را که کار نصب گاز را انجام می دهد ملزم می کند در صورت اطلاع از نصب خطرناکی که جان یا مال را تهدید می کند، اقدامات خاصی را انجام دهد. آنها از نظر قانونی ملزم به ایمن سازی نصب هستند.

اگر به هر دلیلی نتوانند نصب را ایمن کنند، باید بدون تاخیر به مدرسه، Energy Safe Victoria و تامین کننده گاز اطلاع دهند. Energy Safe Victoria هم با مدرسه و هم با تامین کننده گاز کار خواهد کرد تا نصب را ایمن کند. در این شرایط، مدیر مدرسه باید VSBA را برای کمک مطلع کند.

اگر هزینه کار اصلاح روی یک بخاری هیزمی دست دوم منفرد 750 دلار یا بیشتر باشد، لوله‌کش گاز باید بیانیه انطباق را به اداره ساختمان ویکتوریا تسلیم کند و یک کپی از این بیانیه را به مدیر اصلی ارائه دهد. همه کارهای اصلاحی باید با کد ملی ساخت و ساز، کتابچه استانداردهای کیفیت ساختمان، و استانداردهای خرید و تدارکات دولت ویکتوریا مطابقت داشته باشند.

 • منابع:
  1. Gas Heater Management
 • تبلیغات:
  1. شعله های آتش که بلای جان یک جنگل شد!!!
  2. شکافته شدن قاره ها تا چند سال آینده !!
  3. پنیر سمی که جان مردم اهواز را گرفت
  4. مردی با کفش های خود برای همسرش خانه ساخت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.