بزرگسالان نباید کمتر از هفت ساعت در شب بر روی تخت بخوابند

بزرگسالانی که کمتر از هفت ساعت در شب بر روی تخت کودک می خوابند در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع 2 هستند. بدون خواب کافی، مقاومت بدن در برابر انسولین افزایش می‌یابد.

زیرا سلول‌ها قادر به استفاده مناسب از انسولین نیستند، که منجر به قند بیش از حد 14 در جریان خون می‌شود.

اعتقاد بر این است که خواب به حافظه و تفکر شناختی کمک می کند. نظریه انعطاف پذیری مغز، یک نظریه اصلی در مورد چرایی خواب انسان، معتقد است که خواب ضروری است تا مغز بتواند رشد کند، سازماندهی مجدد کند، بازسازی کند و ارتباطات عصبی جدیدی ایجاد کند.

به روز رسانی این ارتباطات در مغز در طول خواب به افراد کمک تابلو نقاشی می کند تا اطلاعات جدید را بیاموزند و خاطرات را شکل دهند.

 

خواب با کیفیت منجر به بهبود تمرکز و مهارت حل مسئله پودینگ و تصمیم گیری بهتر می شود. به عبارت دیگر، خواب خوب شبانه می تواند بهره وری را افزایش دهد.

کمبود خواب می تواند تأثیر منفی بر توانایی تفکر واضح، ایجاد خاطرات، یادگیری خوب و عملکرد بهینه در طول روز داشته باشد.

توانایی فکر کردن سریع تنها پس از یک هفته خواب ناکافی کند می شود. دقت در کارها نیز پس از یک هفته از پنج ساعت خواب یا کمتر در هر شب کاهش می یابد.

افراد کم خواب در فعالیت هایی که نیاز به پاسخ سریع و توجه به چندین کار مانند رانندگی دارند ضعیف عمل می کنند.

خواب ناکافی نیز بر قضاوت تأثیر می گذارد. کمتر از پنج ساعت خواب شبانه با رفتارهای پرخطرتر مرتبط پودر زیره سبز است. یک فرد کم خواب در معرض خطر بیشتری برای تصمیم گیری های ضعیف است، زیرا آنها فقط توانایی تمرکز بر یک نتیجه دلخواه را دارند، نه عواقب آن.

 • منابع:
  1. Eight Health Benefits of Sleep
 • تبلیغات: 
  1. خواص زیره در درمان لک صورت
  2. رنگ مو جدید جذاب لاکچری
  3. قیمت فروش کیف ابزار درجه یک
  4. مضرات کشمش تیزابی در بارداری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.