دختری که با اسکاج بافتنی برای خود لباس زمستانه دوخت

ما بر این باوریم که وقتی کارکنان شما به ابزارهای تمیزکننده ای مانند اسکاج بافتنی که برای هر کار تمیزکاری خاص مناسب هستند دسترسی آسانی داشته باشند، حفظ استانداردهای بهداشتی راحت تر است.

زمانی که بهترین ابزار را برای کار در اختیار داشته باشند، انگیزه بیشتری برای انجام کارهای نظافتی به طور موثر و کارآمد دارند.

اسکاج های Vikan برای کمک به شما در مواجهه با طیف وسیعی از نیازهای تمیز کردن حرفه ای در جایی که رعایت بهداشت خاص بسیار مهم است، در دسترس هستند.

طیف‌های تخصصی تک و دو تیغه‌ای وجود دارد که از مدل‌های انعطاف‌پذیر با لاستیک اسفنجی تا مدل‌های کاملاً قالب‌گیری شده با لاستیک TPE دو یا تک لبه بهداشتی را شامل می‌شود.

انتخاب‌های دیگر عبارتند از گردن‌های چرخان یا ثابت، کاست‌های تیغه‌ای قابل تعویض، دسته‌های مختلف و تجهیزات جمع‌آوری تراکم.

بهترین اسکاج ویکان را برای هر یک از نیازهای بهداشتی خاص خود بیابید – به زیر مراجعه کنید یا از توزیع کننده ویکان خود بپرسید.

 

Single Blade Ultra Hygiene – طراحی شده برای بهداشت نهایی برای استفاده در کف یا سطوح محصولات غذایی، این اسکاج لاستیکی مطابق با تماس با مواد غذایی سازمان غذا و داروی اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا دارای درزها یا ترک‌هایی برای مخفی شدن آلودگی نیست.

این اسکاج در جابجایی خاک‌های مرطوب و خشک موثر است. تیغه ای شکل که می تواند به گوشه ها برسد، و محفظه صاف و گردی که تمیز کردن آن را آسان می کند و از پاشش پاشیده شدن آن محافظت می کند. ماشین ظرفشویی، اتوکلاو و مقاوم در برابر مواد شیمیایی.

دو تیغه فوم لاستیک – مشکی – تیغه های لاستیکی فوم مشکی که در جابجایی مقادیر زیادی مایع روی سطوح صاف و کاشی کاری شده بسیار موثر هستند.

لاستیک فوم نرم به فضاهای کف، از جمله خطوط دوغاب می رسد. مطابق با FDA یا اتحادیه اروپا تماس با مواد غذایی نیست.

دو تیغه فوم لاستیک – سفید – تیغه های لاستیکی فوم سفید سازگار با مواد غذایی FDA که برای جابجایی مایعات از کف و سطوح ایده آل هستند. کاست تیغه ای به راحتی برای تعویض و تمیز کردن جدا می شود.

بهداشت دو تیغه – دو تیغه لاستیکی جامد انعطاف پذیر که مطابق با FDA و اتحادیه اروپا در تماس با مواد غذایی هستند و در جابجایی مایعات و غذاهای نیمه مایع از کف و سطوح در تماس با غذا بسیار موثر هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.