درگیری بر سر جای پارک خودرو 3 کشته بر جای گذاشت

در حادثه ای که عصر امروزه در کشور رخ داد درگیری بر سر جای پارکی موجب کشته شدن 3 نفر شد.

خرید سس سالاد

یکی از خوشمزه ترین انواع خوراکیهای که در سالاد استفاده می شود سس سالاد می باشد. یکی از بهترین سسهایی که در سالاد استفاده می شود خرید سس سالاد است، برای تهیه این سس از شیر ترش مناسب برای دوغ محلی، مایونز، جعفری، برگ سیر ، شوید، نمک، پودرسیر و فلفل سیاه استفاده می شود و با نسبتی خواص این مواد را با هم ترکیب می کنند تا سس سالاد مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید سس سالاد

کولر گازی کم مصرف

وجود سنسورهایی که میزان دمای هوا را تشخیص دهند و مطابق با آن میزان سرعت خودشان را تنظیم کنند کولر گازی معمولی را تبدیل که کم مصرف و یا فوق کم مصرف کرده است. روشی که کولر گازی کم مصرف برای کمتر استفاده کردن از انرژی در پیش گرفته اند طوری است که میزان سرعت کار خودشان را مطابق با دمای هوا تنظیم می کنند به عنوان مثال زمانی که دمای اتاق بالا است.

کولر گازی کم مصرف

بخاری برقی فن دار

دنیا روز به روز در حال تغییر است و دستگاه های مصرفی برای بهتر کردن زندگی و آسان نمودن آن همیشه در حال بهبود است. بخاری برای گرم کردن فضای داخلی ساختمان استفاده می شود و نوع برقی فن دار آن برای بسیاری می تواند جذاب باشد که از این محصول استفاده نمایند. بخاریهایی که در ابتدا وارد زندگی ما انسانها شد به صورت اشکالی فلزی که درون خود شعله هایی داشتند و گرمای آن باید از بالا بخاری خارج می شد تا به محیط برسد ولی امروزه این بخاری به صورت بهتری بهبود یافته است.

بخاری برقی فن دار

رادیاتور فولادی شوفاژ

به طور کلی، فولاد نرم محبوب ترین ماده ای است که برای ساخت رادیاتورها استفاده می شود؛به این دلیل که این فلز ارزان است و می‌توان آن را به اشکال مختلف عجیب و غریب و شگفت‌انگیز قالب‌گیری کرد.

فولاد نرم همچنین این مزیت را دارد که در رنگ های مختلفی در کارخانه تولید شود، بنابراین این نوع رادیاتورهای شوفاژ طراحی منحصر به فردی را می توانند به همراه داشته باشند. وقتی صحبت از طرح ها و رنگ های مختلف رادیاتورها می شود.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.