دوام چرم

صنعت چرم در حال ایجاد محصولی است که هم طبیعی و هم ماندگار است –  چرم در توانایی خود در ترکیب زیبایی، راحتی و کاربردی منحصر به فرد است.

ماندگاری طولانی
چرم خوب به خوبی پیر می شود و ماندگاری دارد
چرم خوب دوام زیادی دارد و بر خلاف بسیاری از مواد مصنوعی یا مصنوعی، با افزایش سن بهتر می شود و به عمق پتینه و الگوی پوشیدنی دست می یابد که برای کاربر خاص است – بسیار شبیه به شلوار جین مورد علاقه.

پارچه چرم مصنوعی

همانطور که ما آگاهانه به دنبال راه‌هایی برای کاهش یا مصرف می‌گردیم، چرم بسیار با اخلاق «کمتر بخر، بهتر بخر» مطابقت دارد. سرمایه گذاری در محصولات صندل چرمی زنانه با کیفیت، سرمایه گذاری برای آینده است.

تعمیر و نگهداری چرم آسان است

سفر به سمت پایداری با محصولاتی شروع می‌شود که می‌توان آن‌ها را برای ماندگاری طولانی تعمیر کرد. چرم مبلی حریران در نگهداری مادام العمر نیاز بسیار کمی دارد و انجام آن در خانه آسان است، به عنوان مثال از منابع زیادی برای شستشو و خشک کردن استفاده نمی کند و به طور فزاینده ای شاهد احیای مهارت های صنعتگر هستیم/ارائه خدمات تعمیر برای کالاهای چرمی با ارزش. . مقاله ریستوری را بخوانید.

چرم و محصولات جانبی چرمی قابل بازیافت هستند

زیورآلات چرمی حاصل از فرآیند تولید را می توان به عنوان پر کردن، (برای مثال در کیسه های بوکس) یا ترکیب با مواد دیگر برای ساخت محصولات کامپوزیتی مانند تخته چرمی، که برای کفی و پاشنه در کفش استفاده می شود، استفاده کرد. چرم در پایان عمر می تواند آسیاب شود تا از این طریق tpp استفاده شود. قیمت کفپوش چرمی در پایان عمر خود، بسته به نوع آن در 10 تا 50 سال، تجزیه زیستی می شود.

ما می بینیم که تزئینات چرمی به طرز خلاقانه ای در پوشش دیوارها گنجانده شده است، به علاوه شرکت های بیشتری در حال بازیافت اجزای چرم از کفش و کالاهای چرمی به چیزی جدید هستند. مقاله Peterson & Stoop را بخوانید.

چرم و محصولات جانبی چرمی قابل بازیافت هستند

توزیع چرم گوسفندی

همه کاره
چرم کاربردهای نهایی بسیار متنوعی دارد
مهارت‌های چرم‌سازان همان مواد اولیه اولیه را می‌گیرند و آن را به «پارچه‌های» متفاوت با کیفیت‌ها و مزایای متفاوت تبدیل می‌کنند. چرم را می توان طوری مهندسی کرد که برای مبلمان به اندازه کافی بادوام باشد و در عین حال برای کفش راحتی به اندازه کافی نرم باشد. این بهترین دستکش های لباس یا دستکش های موتورسواری محافظ و مقاوم در برابر سایش را می سازد. چرم انعطاف پذیرترین کت ها یا محکم ترین چکمه های پیاده روی را می سازد.

چرم راحتی طبیعی دارد
چرم دارای “تنفس پذیری” است که به راحتی اجازه می دهد دمای بدن تنظیم شود، به طور طبیعی رطوبت را جذب کرده و از پوست دور نگه می دارد تا زمانی که بتواند به بیرون تبخیر شود. همچنین برای پوشنده قالب می‌شود – چه دستکش، کفش، کت چرمی یا کیف پولی که سال‌ها در جیب پشتی حمل می‌شود، چرم برای راحتی و تناسب بسیار با پوشنده‌اش مطابقت دارد.

پوشیدن کفش چرم چه مزایایی دارد؟ (6 مزیت فوق العاده) - چرم سورنا

چرم به طور طبیعی زیباست
چرم دارای زیبایی طبیعی است که برخلاف بسیاری از مواد با افزایش سن بهبود می یابد. اگرچه هر پوست یا پوست متفاوت است، تولیدکنندگان چرم تلاش می کنند تا بهترین ویژگی های آن را به نمایش بگذارند، خواه ظاهری کاملاً آنیلین باشد یا ظاهری “برهنه” با ظاهری که به طرز ماهرانه ای برای ترکیب دوام و مراقبت آسان ساخته شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف چرم، برگه اطلاعات ما، اصطلاحات چرم را بررسی کنید

چرم لوکس

چرم از دیرباز جزء کالاهای لوکس بوده است، از کیف های دستی تا کفش و لباس. دارای کیفیت لمس و پوشیدن متمایز است که قابل تکرار نیست و به همین دلیل اغلب با فناوری لبه سخت ترکیب می شود تا حسی مجلل و شخصی تر را به کالایی که در غیر این صورت ناشناس است، ارائه دهد. مانند تمام مواد طبیعی، تجربه کاربری را ایجاد می کند که احساسی تر است، کمتر کاربردی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.