دوره های چرم، کیت های صنایع دستی

این دوره ها شامل  کیف چرم لوازم منزل و لوازم چرمی و  کمربند، کیف پول و کنده کاری، دوخت و تکنیک های پیشرفته چرم همچنین درست کردن قلاده سگ و سرب، لوازم جانبی حیوانات خانگی و چسب است

 لوازم خانگی چرمی

دوره های چرم کاری و صنایع دستی چرم، کیت ها، کلاس های زنده، هدایا و کارگاه های آنلاین از سازندگان بریتانیا. چرم با افزایش سن بهبود می یابد، به همین دلیل است که تجارت و صادرات چرم بسیار رضایت بخش است! اجناس چرمی دست ساز نه تنها شیک هستند، بلکه ماندگاری خواهند داشت که سال ها از آن لذت خواهید برد.

 لوازم خانگی چرمی کاردستی چرم شامل برش، دوخت (اغلب دوخت با دست)، رنگرزی، آستر، سوراخ کردن و به طور کلی شکل دادن پوست شما به شکل کیف، کمربند، کفش، زین، جلیقه، چرم، جلد کتاب و هر چیز دیگری است که می‌خواهید یاد بگیرید چگونه درست کنید.

کارگران چرم باتجربه این روزها یک یافته نادر هستند. معلمان کار چرم حتی بیشتر از آن. دوره‌های چرم، کیت‌ها و هدایا را مرور کنید و مهارت‌های ساخت کیف چرمی، کفش و کمربند، اثاثه یا لوازم داخلی، کیف چرم طبیعی  رنگرزی چرم، کنده کاری، منبت کاری و مهر زنی را کشف کنید.

مهارت چرم دوزی را در کجا باید آموخت؟

همانطور که در ساخت بریتانیای کبیر در BBC2 نشان داده شد، مهارت های سنتی چرم کاری را در کارگاه Diamond Awl بیاموزید. در دوره دو روزه ساخت کیف چرمی، شما می توانید یکی از کیف های پیام رسان، کیف حمل و نقل یا کیف پستی را انتخاب کنید. هیچ تجربه قبلی در زمینه چرم کاری مورد نیاز نیست، زیرا شما تمام مهارت های اصلی چرم کاری را به همراه تکنیک های اضافی مرتبط با فرآیند پیچیده تر ساخت کیف چرمی یاد خواهید گرفت. شما با ساخت کیف خود با استفاده از چرم و فلز باکیفیت گیاهی دباغی شده دوره را ترک خواهید کرد.

مهارت چرم دوزی را در کجا باید آموخت؟
درباره کارگاه کارگاه صنایع دستی چرم کالاهای کوچک مقدمه ای عالی برای ساخت کالاهای چرمی سنتی و همچنین لوازم جانبی مد است. این کارگاه مهارت های اصلی ساخت محصولات چرمی و پایه های پیشرفت به سمت ساخت قطعات پیشرفته تر را در اختیار شما قرار می دهد. در این دوره عملی و عملی، یاد می گیرید که چگونه کالاهای چرمی خود را تنها با استفاده از تکنیک های سنتی صنایع دستی انتخاب کنید. از بین جای کارت، کیف پول سکه، کمربند، بند کلید، جا کلیدی یا کیف پول انتخاب کنید – همه از چرم دباغی شده گیاهی ساخته شده اند. با یک…

مبتدیان چرم دوزی باید چه کاری انجام دهند؟

این دوره برای مبتدیان یا کسانی که مایل به بهبود مهارت‌های کاردستی چرمی خود هستند مناسب است. یک کیف پول کارت یا جلد پاسپورت یا کمربند چرم مردانه برای ساختن و طیف وسیعی از رنگ‌های رنگی زیبا برای اضافه کردن به چرم دباغی شده گیاهی و دانه کامل خود را انتخاب کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه: چرم را از روی الگو برش دهید آماده شدن برای دوخت دست دوخت چرم با استفاده از دوخت زین ست پرچ استفاده از رنگ چرم استفاده از انواع ابزار چرمی سنتی این یک دوره فشرده یک روزه است و مقدمه ای عالی برای کار و. ..

مبتدیان چرم دوزی باید چه کاری انجام دهند؟

درباره کارگاه کارگاه کیف‌سازی ما شما را از ابتدا تا انتها مراحل ساخت کیف یا کیف صلیب را طی می‌کند. این کارگاه مهارت‌های اصلی ساخت کیف چرمی و پایه‌های پیشرفت به قطعات پیشرفته‌تر را در اختیار شما قرار می‌دهد. در این کارگاه عملی چرم، یاد می گیرید که چگونه کیف انتخابی خود را با استفاده از تکنیک های سنتی صنایع دستی با چرم دباغی شده گیاهی بسازید.

با حداکثر 1-4 دانش آموز در هر دوره، همه شهریه های دقیق دریافت می کنند.

مبتدیان چرم دوزی باید چه کاری انجام دهند؟
یک کیف در یک روز بسازید – خودتان آن را بسازید! این دوره برای همه، از مبتدی تا سازندگان با اعتماد به نفس ایده آل است. شما اصول اولیه کاردستی چرم برای لوازم جانبی را یاد خواهید گرفت و با تکنیک هایی از جمله دوخت ماشینی روی چرم، تکمیل دستی و برش دستی آشنا خواهید شد. شما همچنین با طیف کاملی از انواع چرم از چرم های نرم و جیر گرفته تا چرم های گیاهی دباغی شده سخت و محکم کار خواهید کرد. این یک دوره مقدماتی عالی برای شروع سفر خود به چرم سازی و ساخت کیف است زیرا تجربه خواهید کرد…

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.