شلوارهایی که مورخان کشف کرده بودند

پوششی که به آن شلوار نیز می گویند، لباس بیرونی که نیمه پایینی بدن را از کمر تا مچ پا می پوشاند و به بخش هایی تقسیم می شود تا هر پا را جداگانه بپوشاند.

در تلاش برای تعریف شلوار مازراتی مشکی ، مورخان اغلب توضیح می دهند که اگر قسمتی از لباس از بین پاها عبور می کرد، اجداد این لباس بوده است. بنابراین، شلوار را می توان در دوران باستان ردیابی کرد و به ویژه در بین مردمان سوارکار مانند سکاها و مغول ها رایج بود.

تا پایان قرن هجدهم، لباس‌های دوشاخه‌ای اروپایی به شکل‌هایی مانند شلوار شلواری، کتانی و شلواری بودند. در سال 1820 شلوارهایی که امروزه شناخته می شوند در بین مردان مورد استفاده عمومی قرار گرفت.

از آن زمان به بعد، آنها سبک اصلی لباس کاپشن خلبانی اصل امریکا برای مردان بوده اند، از مدل های باریک گرفته تا کیف های آکسفورد بسیار پهن در سال 1924.

شلوار

در جامعه غربی، شلوار مبل راحتی 8 نفره برای مدت طولانی به عنوان لباس مردانه در نظر گرفته می شد. اگرچه اصلاح‌طلبان لباس قرن 19 سعی کردند شلوارهایی را برای زنان معرفی کنند (معروف به بلومر)، اما این سبک به عنوان خیلی رادیکال رد شد.

تنها در قرن بیستم بود که پوشیدن شلوار برای زنان ابتدا برای ورزش، سپس برای لباس‌های غیررسمی، و در نهایت برای لباس‌های تجاری و رسمی مناسب تشخیص داده شد.

دکمه، معمولاً قطعه‌ای از مواد جامد دیسک مانند که سوراخ‌هایی لباس دخترانه زنانه شیک مجلسی ارزان مد روز دارد یا ساقه‌ای دارد که از طریق آن به یک طرف لباس دوخته می‌شود و برای بستن یا بستن لباس با عبور از حلقه یا سوراخی در طرف دیگر استفاده می‌شود.

دکمه های صرفاً تزئینی و غیر کاربردی نیز اغلب روی لباس استفاده می شوند.

 • منابع:
  1. trousers clothing
 • تبلیغات: 
  1. زنی که در عمرش غیر از پنیر چیزی نخورد
  2. خرید چای ماچا اصل ژاپنی | گرمی و کیلویی
  3. پنج ایده برای ایجاد کسب و کارهای کوچک خانگی!
  4. چرا ژاپنیها فقط از این نوع نخ برای دوخت پارچه ها استفاده می کنند؟!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.