چگونه یک تجارت چرمی راه اندازی کنیم

یک تجارت چرم کالاها و خدمات چرمی را به مشتریان عرضه می کند. همه چیز از کیف پول و کیف دستی با کیفیت بالا گرفته تا تعمیر چرم ممکن است از طریق یک تجارت چرم در دسترس باشد.

بیاموزید که چگونه کسب و کار چرم خود را راه اندازی کنید و اینکه آیا برای شما مناسب است یا خیر.


راه اندازی یک تجارت بیشتر از ثبت آن در ایالت است. ما این راهنمای ساده را برای راه اندازی کسب و کار چرم شما گردآوری کرده ایم. این مراحل تضمین می کند که کسب و کار جدید شما به خوبی برنامه ریزی شده است، به درستی ثبت شده و از نظر قانونی مطابقت دارد.

در حال بررسی گزینه های خود؟ سایر ایده های کسب و کار کوچک را بررسی کنید.

برای کسب و کار چرم خود برنامه ریزی کنید

یک برنامه روشن برای موفقیت به عنوان یک کارآفرین ضروری است. این به شما کمک می کند تا ویژگی های کسب و کار خود را ترسیم کنید و برخی ناشناخته ها را کشف کنید. چند موضوع مهم که باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

هزینه های راه اندازی و جاری چقدر است؟
بازار هدف شما کیست؟
چقدر می توانید از مشتریان هزینه کنید؟
نام کسب و کار خود را چه خواهید گذاشت؟
خوشبختانه ما تعداد زیادی از این تحقیقات را برای شما انجام داده ایم.

هزینه های راه اندازی یک تجارت چرم چیست؟
بسته به تمرکز شما، می‌توانید با هزینه‌های سربار نسبتاً کم تجارت و صادرات چرم شروع کنید. اگر برخی از اقلام از پیش ساخته شده را به صورت آنلاین از خانه خود به فروش می رسانید، باید بیشتر پول خود را صرف افزایش سهام خود کنید.

برای کسب و کار چرم خود برنامه ریزی کنید کیف های دستی، کیف پول، دستکش، ست کیف و کمربند چرم  و اقلام چرمی کوچکتر را می توان به صورت عمده خریداری کرد و در خانه یا سایر گزینه های ذخیره سازی تا زمانی که برای مشتریان ارسال شود، پس از دریافت سفارش، نگهداری کرد. برای دستیابی به مشتریان به نوعی انجمن نیاز دارید، مانند یک وب سایت یا دسترسی به گزینه های خرده فروشی آنلاین، مانند eBay یا Poshmark، برای مثال.

اگر تصمیم دارید خارج از ویترین مغازه کار کنید، باید هزینه های اجاره، خدمات آب و برق و بیمه تجاری را در نظر بگیرید. اگرچه این امر هزینه های سربار شما را افزایش می دهد، اما بسته به موقعیت فروشگاه، ممکن است به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

اگر محصولات چرم طرح دار خود را ایجاد می‌کنید یا خدمات و تعمیرات کالاهای چرمی را ارائه می‌دهید، باید هزینه‌های مواد و تجهیزات مانند چرخ خیاطی صنعتی، سوزن‌های چرمی، ابزارهای برش و الگوها را اضافه کنید.

هزینه های مداوم برای یک تجارت چرم چیست؟
بیشتر هزینه های جاری مربوط به مواد و محصولات فروش مجدد نهایی است، به خصوص اگر به صورت آنلاین کار کنید. مکان فروشگاه اجاره، خدمات برقی، اینترنت و تلفن و مقداری تبلیغات را اضافه می کند.

هدف شما در بازار چرم کیست؟

بازار هدف شما به احتمال زیاد شامل مشتریانی خواهد بود که قبلاً اقلام چرمی را خریداری کرده اند. اگرچه چرم محبوب است، بسیاری از مصرف کنندگان از محصولات حیوانی اجتناب می کنند. بنابراین، جذب مشتریانی که از دوام، ناهمواری، کیفیت عالی و ظاهر و ظاهر محصولات چرمی قدردانی می‌کنند بسیار مهم است. برخی از اقلام می توانند قیمت مناسبی داشته باشند، اما بیشتر کالاها و خدمات شما کمتر از قیمت های لوکس و در عین حال بالاتر از تعداد فروشگاه های بزرگ هستند.

هدف شما در بازار چرم کیست؟

کسب و کار چرم چگونه کسب درآمد می کند؟
یک تجارت چرم درآمد خود را از فروش چرم و محصولات چرمی و همچنین تعمیر کالاهای چرمی مانند کفش و پوشاک مانند کیف پول، چمدان یا کیف به دست می آورد.

چقدر می توانید از مشتریان هزینه کنید؟
قیمت گذاری مشتری تا حد زیادی به آنچه می فروشید و ارائه می دهید بستگی دارد. رقابت را به طور کامل تحقیق کنید تا ببینید امتیاز قیمت شما به کجا خواهد رسید. برخی از کیف‌های چرمی سطح بالا تا پنج رقم متغیر هستند، در حالی که تعمیر دستکش‌های چرمی ممکن است فقط 10 تا 20 دلار قیمت داشته باشند. آنچه را که ارائه می دهید را درک کنید و بر اساس آن هزینه کنید.

یک تجارت چرم چقدر می تواند سود داشته باشد؟
بسته به آنچه می فروشید و خدماتی که ارائه می دهید، می توانید درآمدی در بازه 30000 تا 40000 دلار ببینید، به خصوص اگر بتوانید هزینه های سربار خود را پایین نگه دارید.

چگونه می توانید کسب و کار خود را سودآورتر کنید؟

محصولات مرتبط مانند روغن‌ها و محلول‌های تمیزکننده و واکس چرم اشبالت مراقبت از چرم را ارائه دهید. این اقلام را همراه با سفارشات خود بفروشید و بسیاری از مشتریان حتی بدون خرید کالاهای چرمی بیشتر به خرید محصولات ادامه خواهند داد. اگر یک کارگر چرم حرفه ای هستید، طرح های تخصصی و ساخت های سفارشی را ارائه دهید. می‌توانید برای خدمات خود یک قیمت عالی دریافت کنید، زیرا این یک منبع درآمد اضافی خواهد بود و نه پولساز اصلی.

چگونه می توانید کسب و کار خود را سودآورتر کنید؟

نام کسب و کار خود را چه خواهید گذاشت؟
انتخاب نام مناسب مهم و چالش برانگیز است. اگر قبلاً نامی در ذهن ندارید، از راهنمای نحوه نام‌گذاری کسب‌وکار ما دیدن کنید یا از طوفان فکری کمک بگیرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.