چگونگی ساخت مبل های باکیفیت

برای اینکه بدانیم مبل‌های باکیفیت چگونه ساخته می‌شوند، از سه کارخانه مبلمان دیدن کردیم: BSC Furniture مستقر در لس‌آنجلس، که در آن زمان خط تولید صندلی‌های روکش شده BenchMade Modern را تولید می‌کرد (این شرکت‌ها از آن زمان جدا شده‌اند).

تسهیلات برای Modernica، یک تولیدکننده مبل راحتی 8 نفره مدرنیست، که همچنین در لس آنجلس مستقر است. و کارخانه میچل گلد و باب ویلیامز در تیلورسویل، کارولینای شمالی.

در سال 2022، با Phantila Phataraprasit، یکی از بنیانگذاران Sabai، در مورد رویکرد این شرکت برای طراحی چرخه زندگی مبل صحبت کردیم.

ما با Svenja Diekmann، رئیس طراحی شرکت مبلمان سوئدی Hem، در نمایشگاه پاپ آپ شرکت در طول جشنواره طراحی LA صحبت کردیم.

و ما با فروشندگان در طبقه خرده‌فروشانی مانند IKEA، Crate & Barrel، و West Elm گپ زدیم و هزاران کاپشن خلبانی اصل امریکا نقد آنلاین و توصیه‌های سرمقاله‌ای را خواندیم که به صورت آنلاین در HGTV، فهرست شده‌اند.

مبل

در اولین دور آزمایش خود، در سال 2016، هفت مبل از هفت شلوار مازراتی مشکی شرکت را طی چند روز آزمایش کردیم. هر کدام در آن زمان پرفروش‌ترین مدل آن شرکت بودند.

ما فکر می‌کردیم پرفروش‌ها نشان دهنده طرح‌هایی هستند که شرکت‌ها بیشترین تجربه را در تولید داشتند. آزمایش کننده های ما از نظر قد، وزن و سن (از جمله برخی از کودکان در حال پریدن) متفاوت بودند.

در سال 2021، ما فهرست خود را به 17 شرکت معروف عرضه کردیم که مبل‌های مستقیم به مصرف‌کننده را می‌فروشند که سفارشی‌سازی، مبادلات و برگرداندن، و نمونه‌های اثاثه یا لوازم داخلی را ارائه می‌دهند.

ما وب سایت های آنها را بررسی کردیم، از نمایشگاه ها بازدید کردیم و نمونه های پارچه را با هم مقایسه کردیم. در این دور، ما روی مبل‌های آزمایشی یا صندلی‌های راحتی روکش‌دار از چهار شرکت دیگر Burrow، Sixpenny، Floyd و Sabai- فرود آمدیم و دو مورد از انتخاب‌های قبلی‌مان، Article و BenchMade Modern را دوباره بررسی کردیم.

آزمایش کنندگان ما چندین ماه با این مدل ها در خانه های لباس دخترانه زنانه شیک مجلسی ارزان مد روز خود زندگی کرده اند، مهمانی ها، شب های سینما و حیوانات خانگی مختلف را برگزار کرده اند.

 • منابع:
  1. Sofa Buying Guide
 • تبلیغات: 
  1. شکل دهی پت
  2. پیدا شدن کامپوزیتی از جنس طلا در چین
  3. آیا می دانستید دیوار چین درحال فروپاشی است
  4. در قرن 18 با خورد گوشت گوسفندی مبتلا به بیماری خطرناک می شدند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.