کیف polo از ابتلا به بیماری های ریوی جلوگیری می کند

افراط در دهه 1980، با استایل حداکثری و مصرف گرایی افسار گسیخته در استفاده از کیف polo بدون شک دوران انحطاطی برای مد بود و کیف دستی سریعترین راه برای ارتباط با سبک شما بود.

کارل لاگرفلد کیف دستی کلاسیک فلپ نمادین گابریل شنل را لغو کرد، و قفل سنتی مادمازل را با لوگوی CC جایگزین کرد.

در حالی که لباس جعبه‌ای و لحاف دار بالای دسته دیور جذابیت لوگوی آویزان پیدا کرد و به زودی به افتخار لیدی دیور به پرنسس دیور تغییر نام داد. ، که مجموعه ای چشمگیر جمع آوری کرده بود.

لوگوی FF فندی، که در ابتدا توسط لاگرفلد در بدو ورودش به خانه در دهه 1960 ایجاد شد، از محبوبیت دوباره برخوردار شد، در حالی که هرمس بیرکین نمادین کنونی را ایجاد کرد که به افتخار جین نامگذاری شد.

اولین کیف میوچیا پرادا برای خانه‌ای که توسط خانواده اداره می‌شد، با سرمایه‌گذاری بر تقاضا برای عملی بودن، در طول دهه مورد علاقه بود.

کیف

ساخته شده از نایلون پارچه ای که قبلاً برای ارتش ایتالیا در نظر گرفته شده بود یک مکاشفه بود که با یک مثلث محتاط برای شناسایی کامل شد.

این محصول نایلونی که قیمتی بیش از بسیاری از کیف‌های چرمی دارد، مردم را بر آن داشت تا ایده‌های مستعد خود در مورد تجمل را زیر سوال ببرند و عصر جدیدی از مد سودمند را آغاز کردند.

دهه 1990 لحظات قطعی کیف‌های زیادی را برگزار کرد، اما تعداد کمی از آن‌ها لحظه فرهنگ پاپ خود را به اندازه فندی باگت تجربه کردند.

این کوله پشتی کوچک که در سال 1997 راه اندازی شد، زمانی که بسیاری هنوز کوله پشتی عملی پرادا را سوار می کردند، ظاهری متفاوت و کاملاً جدید ارائه می کرد.

فندی باگت که به گونه‌ای طراحی شده است که به‌خوبی زیر بازو قرار گیرد، درست مانند نان فرانسوی همنامش، ممکن است کوچک بوده باشد.

اما به گونه‌ای طراحی شده است که بیانیه‌ای داشته باشد گیره فوق‌العاده FF این امر را تضمین می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.